Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2007, 23:49   #10
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
I oto, obiecane zdjęcia z grudniowego Zlotu LI w Krakowie


Oto i moj Orszak powitalny

A tu - już wiekszość ekipy Zlotowej.. Szkoda, że odrobine zamazana

Pan domu.

I pani domu.


















A zganijcie dlaczemu Kuica ma taką minę? Podpowiedzi? Zdjęcie poniżej i zdjęcie powyżej


No, to było trochę fotek z "Brunatnego Niedźwiedzia". Ale skoro zaczeły wychodzic juz takie scenki jak ta ostatnia czas było się zbierac do domu.

I tak wyglądało oficjalne zakończenie dla mnei i Lhianki pierwszego dnia Zlotu naszego LI.

A tak, właśnie powitały mnie Skoletki.

Więc nic dziwnego, że ewakuwałam się do "Popka", gdzie znalazłam opiekę

..zainteresowanie..

I pocieszenie..

Dzień drugi! O dziwo rozpoczęty w tym samym lokalu "Popularnym", tyle, że teraz juz znów pod opieką krakowskiego LI.

Pikazzo z Flamem.. Na szczeście wtedy już przyszedł w kurtce

Tak Kutak zawsze sie wyrwie na pierwszy plan..

Rozsławiona młodzieżówka LI.

Oraz solenizant ówczesnego dnia Tylko jakos tak biednie na tym zdjecu wyszedł.

taaa.. Jakby ktos pytał, to świętujemy urodziny Flama , niektórzy tak..

A niektórzy tak.. (oczywiście to był tylko żart)

Że sam chłopak nie wie, co ma zrobić.

Takie, zdjęcia wyduje sie tylko po dobrych imprezach.


jeszcze ze 2 nastrojowe zdjęcia..

Oraz popis plastyczny Flamira.

I nadszedł czas zmiany lokalu..

Słynna, nieodczytywalna dedykacja urodzinowa.

Przedostatnie zdjęcie Zlotu na którym udało mi się być.. tak zawany "ciężki podryw"..

No i na sam koniec solenizant się nawet szczerze uśmiechnął.


A żeby nie było wątpliwości-to tak właśnie mnie Skoletki pożegnały

A JUTRO (to znaczy, w sumie dzisiaj jeszcze) POJAWI SIĘ TAKI MAŁY QUIZ ODNOŚCNIE KOLEJNYCH ZDJĘĆ I PRZEDMIOTÓW ZNAJDUJACYCH SIE NA NICH, DZIĘKI KTÓREMU BĘDZIE MOŻNA ZAROBIĆ 2000$ I PO PIWIE OD KAŻDEGO SKOLETKOWICZA!!!
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline