Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2013, 21:04   #100
Karven
 
Reputacja: 1 Karven nie jest za bardzo znany
Hm, to ja trochę opowiem o tym co słucham, dodając małe wstawki muzyczne. Ogółem słucham szeroko pojęty rock i metal. Thrash metal (który jest dla mnie numerem 1) czyli Exodus, Slayer, Metallica <warto wspomnieć że chodzi mi tylko o albumy wydane do roku 1986, które uważam za godne wspomnienia>, Pantera oraz polskie zespoły takie jak KAT oraz Spider Wolf, czy jak kto woli po polsku Wilczy Pająk.

Wilczy Pająk - Memento Mori

Chciałbym jeszcze zaproponować Wam zespół heavymetalowy Mercyful Fate, bo choć jestem młody czuję do niego sentyment.

Mercyful Fate - Buried Alive

Warto też wspomnieć o zespołach powstających w okolicach 2000 roku, jak na przykład Disturbed, Sabaton, Arch Enemy i Korpiklaani <czyli wczesny Shaman>

Disturbed - Hell

Im bliżej jesteśmy roku obecnego, tym mniej dobrego metalu, dlatego zespoły grające rock alternatywny albo punk zawitały na moją playliste, m.in. Placebo czy Rise Against.

Rise Against - Savior

Mało tych przykładów, ale nie chciałem Was zanudzić, co mi się pewnie i tak nie udało. To jest dość ogólny przegląd tego co słucham, ogólny, bo jak wiadomo o wielu zespołach nie wspomniałem <Anthrax, Megadeath, Testament itp..> ale nie chciałem z tego robić encyklopedii zespołów. Pozdrawiam!
 
Karven jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem