Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2013, 21:45   #76
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dobra. Post jest. Troszkę zaskakujący, mam nadzieję.

Czas dla Was - TYDZIEŃ - czyli do kolejnej soboty 12 stycznia 2013r - do godziny 20.30.

W Waszym poście INTERESUJE mnie jedno - jak WASI bohaterowie reagują w tej stresującej sytuacji. Chcę poznać, dzięki tym postom, charaktery Waszych bohaterów. Czy znoszą podróż z pokorą, czy miotają się, upijają, kłócą.

Bądźcie względem mnie i siebie uczciwi. Muszę poznać Waszych bohaterów, bo będzie to niezwykle ważne w dalszej części scenariusza. Sami się przekonacie.

Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat kapitana, statku itp - możecie pytać.

Kim jest załoga. Ot - wyobraźcie sobie bandę szorstkich, twardych marynarzy - pijaków, awanturników, szulerów, cwaniaków - taka "ziemi naszej sól". Chętni do bitki, do wypitki, z manierami tępawego buldoga. Możecie sobie na podstawie krótkiej "charakterystyki" dotworzyć tych ludzi. Załoga liczy w sumie 12 osób z kapitanem.

Kajuty - są 2 - osobowe.
Doktor ma własną, podobnie panna Kelly.

Panowie muszą ją współdzielić.

Jak pisałem - miejsca co kot napłakał.

Na pokładzie - śnieg z deszczem, fale, paskudnie i jeszcze zimniej.

Jest też kubryk - miejsce gdzie miejsca jest nieco więcej. Śmierdzi potem, przypalonym żarciem i wódką. Można tutaj zapalić, napić się wódki, pograć w karty, posłuchać "Wańki" - zarośniętego członka załogi grającego na akordeonie i wyśpiewującego "marynarskie piesnki".

Manu - śniadanie - zbożowa kawa, chleb, ser. Obiad - zupa, smażona ryba. Kolacja - chleb, mocna herbata, ser lub mielonka. Same "rarytasy".

Jakby coś - pytajcie.

EDIT: Oczekuję kompletu postów w terminie!
 
Armiel jest offline