Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2013, 21:47   #5
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Stan Foster - East Fir Street
środa, 15 lutego 2012 roku, godzina 10:00

Kobieta szybko zrozumiała, jak głupie pytanie wypłynęło z jej ust, co dało się poznać po rumieńcu na twarzy. Mimo wszystko nie zmieniła pozycji ani nie przestała karmić swojej matki.

- Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Nie miałam kontaktu z siostrą od dość długiego czasu, więc nie wiem nawet, jakich miała znajomych. A czy byli wśród nich wrogowie... Niech pan się rozejrzy po okolicy. Tutaj każdy mógł życzyć jej złego... albo czegoś innego. - Matka nie była już głodna. Kobieta wstała, zabierając ze sobą miskę i poszła do kuchni, żeby włożyć ją do zlewu. Na miejscu oparła się o blat, wyglądając przez okno. - Kto jest pańskim przyjacielem z policji? - zapytała, nie odwracając głowy.
 

Ostatnio edytowane przez Shooty : 05-01-2013 o 22:16.
Shooty jest offline