Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2013, 13:08   #114
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Udało się ogarnąć i napisac posta.

Posta Ravanesh wybaczcie, bo moja kochana zona, w odróżnieniu ode mnie, nie miała dostępu do neta i napisania czegokolwiek. Postarałem się jednak nie posuwać przez to akcji do przodu i uznajemy, że u Was wszystkich godzina jest ta sama. Dokładnie 18:12.

Oczywiscie chciałem z tego miejsca serdecznie podziękować Baczemu za grę. Kawałek naprawdę doskonałego RPG z nietuzinkową, świetną postacią. Dziękuję za udział i wytrzymanie tych wszystkich męczarni, które przypadły w udziale nieszczęsnemu Grzesiowi. Podobnie jak Kanna - Baczy jeszcze obserwuj wątek sesji, jeśli mogę Cie o to prosić. Wasi bohaterowie, pokierowani Waszymi rękami, będą jeszcze mieli coś do powiedzenia w tej mrocznej i krwawej opowieści.

Co do reszty - czas 10 dni - czyli do 16 stycznia 2013 r do godziny 20.30.

Ustalenia na GG docku najlepiej.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline