Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2013, 18:53   #117
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Cóż, na wstępie chciałem powiedzieć, że jak umierać, to u Armiela. U niego śmierć ma sens, nie mniejszy niż życie. I chyba drugi raz przypieczętowałem swój los wcześniej, niż by się wydawało. Bo czyż niemożność Lametha do skrócenia cierpień Grześka nie wynikała z tego, że nie był on niewinny? Czy tym morderstwem nie skazał się na cierpienie? Nie było nic, co Lameth mógł zrobić, prawda? To wszystko były konsekwencje działań Grześka...
Nie, nie odpowiadaj. Nie teraz, może na koniec sesji... A może i nie. Wiesz lepiej, na pewno Ty wiesz lepiej

Dziękuję Armielowi za przyjęcie do sesji, a właściwie za zaproszenie mnie do niej, co bardzo mile połechtało moje ego. Wyróżnienie z rąk tak znakomitego MG jest naprawdę podbudowujące Dzięki za całą tą sesję, jej klimat, sytuacje rodem z horrorów gore, za ilustracje i muzykę, które pomagały mi wsiąknąć głębiej w ten świat. No i za wiersze i cytaty przy każdej odpisce, to coś godnego uwagi i gratulacji. Potęgowały u mnie tę... bezsilność i niepewność, bo tak się często czuję czytając poezję A że tematycznie pasowały do reszty opowieści... Majstersztyk.

Dziękuję współgraczom. I tym, z którymi miałem kiedyś przyjemność grać i których klasę znam i podziwiam, oraz tej, z którymi zetknąłem się pierwszy raz, i której klasę poznałem dopiero teraz Wszyscy piszecie świetnie, a wasze postacie były po prostu żywe. Sam często "gubię" charakter podczas sesji i z tego, co wpisane w KP zostaje połowa, albo i nie. Skupiam się tylko na najważniejszych obecnie aspektach, spłycając postać. Może to tylko samokrytyka, nie wiem, ale Wasze postacie były prawdziwe, i tego wam zazdroszczę i gratuluję Bardzo miło spędziłem z Wami ten ponad rok wspólnej gry i mam nadzieję, ba, jestem pewien, że jeszcze gdzieś się spotkamy

Trzymam kciuki, i oczywiście będę obserwował Wasze zmagania.
Buźka dla pań, piona dla panów.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline