Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2013, 19:14   #92
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Słowem wstępu chciałbym w końcu oficjalnie przywitać w sesji nowych graczy

Tak jak pisałem wszystkim na gg moja sytuacja z dostępem do internetu jest dość niepewna, ze względu na problemy techniczne związane z wirusami i programami szpiegowskimi. Dlatego w razie mojej absencji, lub braku odzewu przez dłuższy czas, proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Nawet jeśli będę zmuszony oddać laptopa do serwisu, to będę starał się zaglądać przez telefon, dlatego z góry przepraszam za zdawkowe odpowiedzi ale pisanie na tym małym dziadostwie to katorga hehe

Anyway, myślę że mimo chwilowych kłopotów technicznych z mojej strony, będziemy wspólnie bawić się przednio w Zapomnianych Krainach tworząc ciekawe opowiadania i pasjonujące przygody naszym bohaterom

Choć szczegóły dotyczące postów ustaliłem już z wami w większośći na docu lub na gg, jest kilka rzeczy które musicie wiedzieć zanim zaczniecie opisywać swoje przygody. Wasze postaci choć pojawiają się w sesji dopiero teraz, były obecne na pierwszym spotkaniu gildii w Cichym Kąciku i należą do tak zwanej grupy Telflamm. W pierwszym poście opisałem spore tłumy w gildii, właśnie na wypadek dołączania nowych graczy lub BNów należących do Grupy Telflamm Co w tej grupie takiego szczególnego? Dowiecie się z czasem :P Najważniejsze jednak jest to byście pamiętali o tym że wasze postaci mają już jakąś udaną misję na koncie w Szarych Brodach, po której obecnie wrócili do bazy by odebrać wynagrodzenie, zakupić zapasy i zająć się kolejnym zleceniem.



Główna siedziba gildii znajduje się w państwie Thesk, w mieście Telflamm, a dokładniej w piwnicach Cichego Kącika, karczmy znajdującej się na uboczy miasta pod którą rozciągają się spore labirynty podziemnych pomieszczeń i korytarzy, skrywających sekrety Szarych Bród. Póki co przed waszymi postaciami stoją otworem jedynie dwa pomieszczenia w podziemiach.

GŁÓWNA SALA
Znajdują się w niej ławy, podium, magiczne zwierciadło do kontaktu z waszymi medalionami i masa innych rekwizytów potrzebnych do planowania wypraw. Takich jak mapy i makiety.

PRACOWNIA MELEGHOSTA
Jest to pomieszczenie wypełnione półkami zawalonymi po brzegi przedmiotami znalezionymi przez wasze postaci, oraz stworzonymi przez gildię które bada i powiela Meleghost. Na środku okrągłego pomieszczenia znajduje się stół na którym wiecznie leżą porozwalane szkła powiększające i inne narzędzia potrzebne do badania artefaktów. To tutaj magowie zawsze spotykają się z wami i badają wasze znaleziska.

Poza tym Cichy Kącik posiada wbudowany weń Skład Handlowy ze skarbcem gildijnym w którym sprzedaje Anna, jedna z sióstr właścicielek Cichego Kącika, które odziedziczyły ową tawernę w spadku po swym zamordowanym przez Yakuzę wuju. Drugą z właścicielek jest Sonia i ona zajmuje się przede wszystkim kuchnią, gospodą i sypialniami dla wędrowców gildijnych.

Swoje posty zaczynacie od momentu w którym powróciliście do Telflamm po misji i odebraliście nagrodę za swoje zadanie. Oczywiście każdy moze odegrać to w dowolny sposób, ale prosiłbym abyście nie odgrywali przy tym dialogów z mistrzami Każdy post pownien kończyć się w momencie w którym wracacie do Telflamm i zanim wrzucicie go do sesji, zgłaszacie się do mnie po odegranie dialogów z mistrzami na docu i od tego będziecie kontynuować wybierając sobie kolejne zlecenie, czasem dostając jakieś zadania specjalne od mistrzów


Gdyby cokolwiek było dla was niejasne, nie krępujcie się pytać Od tego jestem by tłumaczyć wam wszystko i starać się nadzorować wspólną rozgrywkę, ale nie oczekujcie proszę że będę prowadził kogokolwiek za rączkę. Jeśli ktoś nie będzie miał pomysłu jak coś rozwiązać, lub opisać również proszę pytać, postaram się udzielić jak najwięcej cennych wskazówek.

Myślę że póki co to tyle a jak mi się przypomni coś jeszcze to najwyżej dopiszę :P

Udanej zabawy życzę zarówno wam jak i sobie hehe
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 06-01-2013 o 19:17.
Lucifer oO jest offline