Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2013, 20:07   #136
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Pokethulhu miało trochę większą przerwę niż inne gry. Wynikało to z tego powodu, że przeczytałem ostatni odpis i wasze odpisy i zobaczyłem, że w tym miejscu można właściwie już skończyć sesję. Wynika to z jednej z deklaracji - co będzie wyjaśnione niezależnie czy będziemy grać dalej, czy kolejny mój odpis będzie końcem. To nie byłoby jednak dobra moim zdaniem kończyć teraz, bo koniec powinien nastąpić z małym epilogiem, który jeszcze można odegrać - w Nienazwanej Przystani, w której już jest postać Someirhle. Do tej opcji dotarłem jednak dopiero teraz.

Sesja potrwałaby jeszcze kilka odpisów - nie więcej niż 10: chcecie?

Bo zakończenie w tym miejscu również wchodzi w rachubę, choć jest jeszcze jedna kwestia do poruszenia w tej grze...
 
Anonim jest offline