Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2013, 16:14   #3
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick Bartholomew Parker

Długo milczał. Pominął nawet pokaz swojego "kolegi", koncentrując się na bodźcach wzrokowych dostarczanych mu przez sieć Madame.
"Jersey, co?" pomyślał. "Dla mnie wygląda tak samo jak miejsce, z którego przybyłem..."
Stalker Spider wywodził się z takiego właśnie zniszczonego wojną świata. Jeśli brać by pod uwagę teorię podwojenia, jego świat był tym, do którego właśnie wysyłała ich Madame Web, ale wojna nigdy nie wyzwoliła w nim tych tajemniczych "demonów". Jedyne demony, z jakimi pająk walczył pochodziły od nauki i głupoty.
Znał Madame Web już kawałek czasu. Co jakiś czas wyciągała go za kołnierz z najgorszego gówna, żeby zaraz prosić by współmiernie się jej odwdzięczył. Czasem tego nienawidził, ale nie potrafił jej odmówić, zwłaszcza że często zasłaniała się wyższym dobrem wszystkich istot.
Spiderman w czerni zmienił się. Odsłonił twarz. Ten pokaz, nie wiadomo co mający na celu, zdaje się poruszył w nim jakąś ukrytą, mroczną strunę. Strunę alter-ego.
"Zdradził mi właśnie swoją największą słabość. Głupiec." Skwitował w myślach Patrick, bezwiednie ściskając i rozluźniając palce.
- Jesteś głupcem.- Powiedział na głos. Jego głos był charkotliwy, znużony, ale jednocześnie pełen siły i szlachetności, której w umarłym świecie próżno było szukać.- Czymkolwiek jest Totem, jest źródłem naszego istnienia. Bez niego czeka nas i wszystkich od nas zależnych pewna zagłada.-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline