Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2013, 16:29   #4
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pete roześmiał się chrapliwe słysząc słowa gościa w kurtce

- Nie umiesz słuchać? Bez totemu stracimy M.O.C.E. - ostatnie słowo mówił jak do bardzo wolno myślącego dziecka - My mamy symbiota a ta tu płonąca czacha ma chyba tego ducha od motoru. Więc w przeciwieństwie do ciebie nie polegamy tylko na tym syfiastym pająku. Masz motor prawda? Taki płonący? Dasz się przejechać ? - spytał się do tej pory milczącego gostka


- Nawet jakby miało się stać tak jak mówisz to mało mnie to obchodzi. Nie boję się zagłady i nie mam żadnych bliskich o których musiałbym się martwić. Zgadzam się na tą misje bo akurat nie mam nic lepszego do roboty - wzruszył ramionami - A tak przy okazji ostatni kolo który powiedział że jestem głupi zawisł za flaki na latarni. Ale Madame ładnie poprosiła więc będziemy się grzecznie bawić chłopczyku prawda ?- po skończeniu zdania nastąpiła kolejna salwa gardłowego rechotu

- Zdjąłbyś tą maskę ? Lubię rozmawiać z ludźmi twarzą w twarz a i tak mamy tę samą mordę z tym że moja jest ładniejsza. Nie wiem jak z wyłączaniem płomyczka u kolegi ale rozumiem że może mieć z tym kłopot ale ty ?- Pete może nie był najlepiej wychowany ale jakieś tam podstawy znał
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-01-2013 o 22:31.
Brilchan jest offline