Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2013, 19:28   #3
3xtra
 
Reputacja: 1 3xtra nie jest za bardzo znany
Lucjusz, a w zasadzie jak nazywali go wszyscy znajomi - Mixer uśmiechnął się do siebie. Znowu gadam z trupami. Jak fajnie się temu szkieletowi głowa ruszała. Muszę sobie kiedyś sprawić takiego kompana, ludzie będą mi zazdrościć znajomości. Choć może on nie żyje.. Chociaż gadał, musiał żyć... Tylko poszedł spać... Zawsze tak robią.. No prawie.. Kiedyś było blisko..
Mixer rozmarzył się na chwilę.. Kiedyś to było ciekawie. Ludzie byli ciekawsi.. I chyba trochę ich więcej żyło.. Poszperał po kieszeniach za swoim ulubionym tytoniem
Gdzieś w tym mundurze powinien być.. Bo jak nie tu to gdzie? Przecież znalazł prawie całą paczkę przy swoim ostatnim zleceniu.. Tylko kiedy to było.. W końcu znalazł odpowiednią kieszeń, wyciągnął z niej mieszek, z mieszka tytoń i kawałek gazety i nadal leżąc na ziemi zaczął skręcać sobie tytoń. Po wykonaniu pierwszego skręta podniósł powoli głowę, wzrok skierował w stronę kości
- Palisz?
Ech.. Ciężko śpi.. Co ja go będę budził.. Zmęczył się pewnie i zasnął... Te kości to ciężkie muszą być..
No dobra.. Jak się obudzi to pewnie mnie dogoni i będziemy mogli się lepiej poznać.. Ciekawy facet. Niewielu takich spotkałem..No to... Komu w drogę temu szluga...

Powoli zaczął czołgać się w wyznaczonym przez spotkanego “nieznajomego” kierunku..
 

Ostatnio edytowane przez 3xtra : 07-01-2013 o 19:32.
3xtra jest offline