Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2013, 08:16   #15
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Bishop obejrzał flakonik, ale po chwili obserwacji uznał że jest zbyt pijany na poznawanie jego właściwości, zastanowi się nad tym rano, ewentualnie przydyba gdzieś Ameiko i zapyta na osobności, bo przy ludziach tak głupio, wyjdzie na ignoranta.
- Z trzymetrowych tyczek to gdzieś w domu leżała stara włócznia... Eee nie, zbyt pijany jestem żeby myśleć o ruchomych piaskach tym bardziej, że ruchome piaski to ja mam w bebechach w chwili obecnej... - Powiedział, a raczej wymamrotał Bishop zdając sobie sprawę, że jego stan się pogarsza i raczej nie prognozował rychłej poprawy kondycji.
- To co? Rano jak już wytrzeźwiejemy widzimy się tutaj? Już w świecących zbrojach, dosiadając smoków i tego tam, tak?
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline