Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2013, 00:30   #25
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Powitać Puzzelini, poprawki dostałem już na PW - jutro rano karta Surreal zaszczyci kompendium i jednocześnie sprawi, że będzie ich tam komplet.

Macie odpis, mam nadzieję że atmosfera grobowców pobudzi Wasz apetyt na pisanie i odkrywanie, co znajduje się wewnątrz nich . W przypadku badania czegokolwiek będę odpisywał jak w poprzedniej kolejce, krótkimi odpisami zawierającymi najczęściej rzut i skutek akcji.

Odnośnie rzutów jeszcze - z racji że jest Was łącznie 8 postaci (z chowańcami i wszystkim), nie będę rzucał wszystkich po kolei, a po prostu będę wykonywał rzut każdemu od najwyższej wartości umiejętności - czyli tak jak w poście, najwięcej Przeszukiwania miała Surreal, rzuciła pierwsza, nie udało się, rzuciła Mirra był sukces, dalej nie rzucałem. Oszczędzi mi to trochę cyferek .

No i mam nadzieję post się podoba, nie powiem trochę zmęczony dziś byłem ale postawiłem sobie za punkt honoru odpisanie ^^
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline