Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2013, 11:43   #96
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Karmelku, myślę że jest to spowodowane faktem, że Lomir i Nemo zrezygnowali, a Was próbuję się doprosić od 25 grudnia o dogranie posta i wrzucenie go na forum, właściwie dotychczas tylko Kerm odpisał.

Niniejszym więc pragnę ogłosić zamknięcie sesji, widząc jak to wygląda całkowicie straciłem ochotę dalszego prowadzenia, bo to chyba nie o to chodzi, żeby MG biegał za Graczami i się im przypominał. Rozumiem, była przerwa blisko miesiąc czasu spowodowana moimi planami, nazwijmy to, naukowymi. Mimo wszystko jednak to jest szkoła i wolałbym z niej nie rezygnować na rzecz lastinn, i tak udało mi się wrócić wcześniej niż zapowiadałem, początkowo przymrużyłem oko na tempo bo wiedziałem, że musicie się z powrotem wczuć w postaci i tak dalej, ale wszystko ma swoje granice.

Kerm, jak będziesz mieć chwilkę przenieś sesję do archiwum, dzięki za grę, pewnie gdzieś jeszcze się na lastinn trafimy.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline