Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2013, 15:10   #9
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Stalker pokręcił zrezygnowany głową, patrząc na swojego "kuzyna". Kiwnął Ghost Spiderowi i skoczył z dachu w przepaść przestrzeni.
Ten świat przypominał zasadami działania jego własny - wszędzie trwała wojna, wszędzie grasowały niebezpieczne istoty, które atakowały zwykłych ludzi. I oto zwykli ludzie w tym świecie, tak innym, a jednocześnie tak identycznym potrzebowali pomocy Patricka.
W powietrzu wypuścił dwie nici pajęczyny - jedną przed, drugą za siebie. Obie, tak jak powinny, dosięgnęły budynków po obu stornach ulicy. Wtedy Patrick je złączył, tworząc mocną linę ponad całym polem walki.
Zwiesił się z niej za kolana i spojrzał w dół.
Sytuacja nie wyglądała najlepiej. Sięgnął więc po kuszę i napiąwszy jej cięciwę umieścił przed nią bełt-sieć. Pocisk ten miał pewną charakterystyczną właściwość - rozpadał się w locie, wyzwalając mocną, pajęczą sieć, która kontynuowała lot do celu po uprzedniej trajektorii. Łapała przeciwnika i oplatała go w przypadku trafienia. A najłatwiej celować było z góry.
Ponieważ jego czarny "kuzyn" rzucił się na skrzydlatego potwora, Patrick postanowił obezwładnić największe grupki 'lądowych' stworzeń. Wystrzelił, celując w jedną z takich grupek. Następnie spuścił się w dół na kolejnej pajęczej nić i sięgnąwszy po swoje ostrza przeszedł do walki wręcz.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline