Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 19:57   #41
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Pora ogłosić, kto został przyjęty, a kto nie. Do sesji dostali się:
- Nansze, jako Nina
- Esco jako Mortar a.k.a. Szkieli
- Nami jako Hanna, Julia Danier
- Cep jako Ludwig Heintze
- Harv jako Zbigniew Kozon
- Tammo jako Zenek
- Felix, jako Felix
Sesję postaram się zacząć jeszcze dzisiaj, wszystkich ,,odrzuconych" serdecznie przepraszam, najchętniej przyjąłbym wszystkich, ale niestety - sesja ze zbyt dużą ilościągraczy prawdopodobnie ,,przerosłaby" mnie (coś mi mówi, że 7 graczy to jużza dużo). Graczy proszę o wspieranie mnie, jako MG, gdyż będzie to moja pierwsza sesja. Przy wyborze kierowałem się: Orginalnością, ,,kompozycją" drużyny, oraz ,,szóstym zmysłem". Mam nadzieję, że dobrze się nam będzie ,,współpracowało".
Co do graczy, których nie przyjąłem - jeśli któryś z graczy zginie/porzuci sesję, mam nadzieję, że zechcecie wejść na wolne miejsce
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline