Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 20:24   #13
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Jak nie dostałeś karty postaci jak wysyłałam? Ejjj, dziwne, właśnie sprawdziłam, i nie mam jej w wysłanych, a wysyłałam do wszystkich :/ To wiecie co, po prostu ją tu wkleję:

Cytat:
Aneta Jabłońska
lat 19 (21 lipca 1987)
Miejsce zamieszkania: Kraków

Aneta urodziła się Krakowie w 1987 roku, w średnio zamożnej rodzinie. Jest jedynaczką. Mieszka z rodzicami w centrum miasta, w dość dużym mieszkaniu.
Zawsze była bardzo zdolna pod względem nauki. Szczególnie interesowała ją bilogia i przedmioty związane. Dlatego postanowiła studiować na UJ na kierunku biotechnologia. W przyszłości ma zamiar pracować w laboratorium, może gdzieś za granicą. Zna Angielski i Hiszpański, zna trochę podstaw Niemieckiego, i oczywiście trochę łaciny bo potrzebna jest na studiach.

Na studiach poznała wiele nowych znajomych, zaprzyjaźniła się z Gosią Haletą, mieszkającą zaledwie pare ulic dalej. Ma dwie przyjaciółki jeszcze z liceum - Sandrę i Monikę, obie studiują pedagogikę we Wrocławiu.

Obecnie nie ma chłopaka, kilka miesięcy temu rozstała się z niejakim Jakubem Kucharskim, a konkretnie on ją zostawił. Teraz szuka sobie kogoś bo nie lubi być sama. Nie umówiłaby się z młodszym facetem, woli starszych.

Z rodzicami ma bardzo dobre układy (Piotr - pracuje na kierowniczym stanowisku w firmie markietingowej, Agata - pracuje jako bibliotekarka), wspierają ją we wszystkim i wie że zawsze może na nich liczyć. Często odwiedza swoją ciotkę a zarazem matkę chrzestną, z którą również ma dobry kontakt. Ma ona syna Pawła (25), z którym Aneta lubi spędzać czas.

Zainteresowania:
biologia, książki kryminalne, komputery, moda
Kiedy ma wolny czas potrafi godzinami oglądać filmy przyrodnicze i naukowe. Jej ulubiony serial to ReGenesis - o zespole naukowym pracującym w NorBAC (The North American Biotechnology Advisory Commision). Jej marzeniem jest dokonać jakiegoś odkrycia naukowego.

Czego nie lubi:
fast foodów, bałaganu, ludzi niedojrzałych, nierozgarniętych, którzy nie wiedzą co chcą robić w życiu, lub mają zbyt lekkie podejście do życia, nie stosuje (i nie lubi kiedy ktoś stosuje) żadnych używek

Statystyki od 1-10
Siła - 5
Wytrzymałość - 5
Zwinność - 6
Zręczność - 6
Siła woli - 8
Wiedza - 8
Rozsądek - 8

Umiejętności:
Obsługa komputera, prowadzenie samochodu, taniec towarzyski, szybkie czytanie

Majątek: utrzymują ją rodzice, w banku 20000 złotych + to co aktualnie zarabiają. Mieszkanie i samochód (czarna Mazda MX3)

Ekwipunek: w sumie nic szczególnego, żadnej broni oprócz gazu łzawiącego w torebce. No i wyposażenie standardowej kobiecej torebki: całe mnóstwo kosmetyków, lusterko, perfumy, chusteczki itd. itp. tvp. A jak idę na uczelnie to oczywiście też książki i zeszyty

Jeśli chodzi o to czemu nie odpisywałam, to u mnie podobnie - sesja

PS. Albo w PW do mnie był błąd, albo spotkanie miało być na 17 :P Ale już dobra, niech będzie 16
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline