Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2013, 19:22   #23
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
----------------------------------------------------------------------



Witam, zostało parę godzin do końca rekrutacji.

Mam 8 wolnych miejsc na główne postaci tytułowych "Weteranów".

Dostępne miejsca - jeden delux i siedem standard soldier dość wyjątkowych.

Jednak stwierdziłam i przemyślałam parę spraw i nie widzę przeszkód by rekrutacja niebyła otwarta w trakcie sesji. Dla tego że, jest jeszcze miejsce na dodatkowe postaci. W sesji będzie się przewijać dużo NPCów, które będą też dość ważne w sesji jak i pomocne bezpośrednio w walce. Można zająć ich miejsce. Lub wstawić własną postać.

I tu prośba dla administracji by nie przenosili rekrutacji do archiwum. Będę na bieżąco wstawiać możliwości dołączenia z własną postacią jak i opis jaką rolę można przejąć. Jeżeli administracja stwierdzi że nie można zostawiać otwartej rekrutacji w ten sposób, to zapraszam do śledzenia komentarzy na których będzie dostępna taka informacja.

Ci którzy chcieli by wziąć jeszcze udział ale nie mają czasu na napisanie KP chodź jest wyjątkowo uproszczona, wystarczy oficjalnie zgłosić się w rekrutacji a, KP dosłać później. Przypominam że na prośbę gracza mogę wydłużyć odpisywanie w sesji do dwóch tygodni. Pamiętając o warunku. Musi grać standard soldier.

Sesja ruszyła.


--------------------------------------------------------------
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 12-01-2013 o 21:04.
Nasty jest offline