Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 22:24   #12
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Drogi MG my wszystko rozumiemy, ale ograniczając sesje możesz spowodować jej śmierć, czego raczej nie chcesz, jeśli bedziesz powstrzymywać ją i ograniczać, możesz zniechęcić niektórych graczy do niej, którzy mogą akurat działać np. prowadząc rozmowę swoich postaci. Rozumiem, że są niektórzy co muszą nadrobić posty, ale takie mamy warunki i tak większość z nas siedzi dopiero po 18 na LI, więc ja jestem na nie. Mnie raczej chodziło, aby pisać dużo w postach o uczuciach bohaterach, przemyśleniach, wspomnieniach itp. Ja osobiście jestem na nie.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline