Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 11:05   #98
Zara
 
Zara's Avatar
 
Reputacja: 1 Zara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputacjęZara ma wspaniałą reputację
Jak widać, parę dni dodatkowej zwłoki nic nie przyniosło. Cóż, wydaje mi się, że lepiej po prostu skończyć, skoro już na tym etapie tylu graczy odpuściło rozgrywkę, to wątpię, aby z następnymi było lepiej. Wiem, że to w sporej mierze moja wina, bo sam nieco zawalałem terminy, czasem poirytowany nieco za ostro się odzywałem w komentarzach. Może kiedyś wznowię jakąś podobną sesję, bogatszy w przemyślenia i z tej sesji, ale to raczej nie nastąpi zbyt szybko. Przepraszam za zawód, mam nadzieję, że jednak coś w tej krótkiej sesji było też dla Was fajnego.

Tak więc żegnam i mam nadzieję, że przez moją sesję nie zrezygnujecie zupełnie z pobytu na LI. Za kilka dni (bo a nóż jeszcze może ktoś będzie chciał coś napisać) napiszę do jakiegoś moda, żeby wrzucił sesję do archiwum.
 
Zara jest offline