Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 22:31   #42
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Któryś z graczy zginie... Dobre :P

A co do wsparcia - widzę, że będzie tu naprawdę spore przemieszanie poziomu graczy, co bardzo mnie cieszy. Przyznać się, kto pierwszy raz gra na forum? :P A tak serio, to co do Esco, Nami i siebie, to wiem, że sobie poradzimy. Nansze widziałem już w innej sesji i jej styl jest moim zdaniem całkiem dobry, ale mógłby być trochę czytelniejszy. Z Cepem wiążę duże nadzieje, choć nie wiem jak u niego było z pbf-ami, a Tammo i Felix są jak widzę początkujący (Sorry, Felix ale średnia dla postu powinna być wyższa niż osławione trzy linijki). Mam szczerą nadzieję, że będzie nam się wspaniale grało.

Z każdej sesji można coś wynieść, każdą postacią inaczej się gra. Wszyscy właściwie dopiero uczymy się grać, udoskonalamy własny styl. Jeśli będziecie w czasie sesji mieć jakieś zastrzeżenia także do mojego stylu gry, to proszę: nie zostawcie na mnie suchej nitki :P
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline