Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 13:28   #6
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
U ciebie w sumie podobnie, ale fakt że bierzesz deklaracje i potem sam je opisujesz fabularnie... no to mi się nie podoba. Rozleniwia graczy, może ich frustrować bo nie mogą zrobić tego tak jak chcę. Poza tym mówię nie dla dodatkowej pracy MG
Nie robię tu opisu fabularnego, bo ten opis nie znajdzie się w sesji. To jest raczej opis chwilowy, dla graczy, żeby sobie zobaczyli, pokiwali głową i powiedzieli cicho do siebie "aha, to tak było...", a potem sami sobie to opisali w swoich postach. Równie dobrze mógłbym tego nie robić, ale wtedy niektóre osoby nie wiedziałyby co się stało w walce, bo miałyby tylko suche rzuty i ich efekty jako pomoc w zrozumieniu jak przebiegła walka.
A ten pomysł inicjatywy zbiorowej jest ciekawy, muszę nad tym pomyśleć

Cytat:
Napisał Wnerwik
Grasz w DnD i tego nie wiesz? :P
Wiem doskonale, ale mechanika ma pomagać w grze, a nie przeszkadzać. A jak ktoś zacznie nagle prowadzić monolog godny niedzielnego kazania w kościele, albo (jeszcze lepiej) debatę z kimś innym i to wszystko ma się zmieścić w ciągu 6 sekund... no wybacz, ale to się wydaje trochę śmieszne

Poza tym: Actions In Combat :: d20srd.org
Cytat:
Speaking more than few sentences is generally beyond the limit of a free action.
 
Gettor jest offline