Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2007, 23:10   #4
box
 
Reputacja: 1 box ma wyłączoną reputację
Właśnie odwiedziłem po raz pierwszy dział rekrutacji i musze z przerażeniem stwierdzić, że sesje warsztatowe z warhammera zostały już zamknięte(tak mi się przynajmniej wydaję, jestem nowy na tym forum i nie do końca łapię tą kwestię z przyłączaniem do sesji i wiele innych). A z przerażeniem, ponieważ straciłem fantastyczną okazję, aby w łagodny sposób postawić swoje pierwsze kroki na forumowej rozgrywce.

Wiem, że pewnie nie zostanę przyjęty w szeregi tej drużyny, ale i tak spróbuję.

Może zacznę od moich kwalifikacji zawodowych. Mianowicie… grywałem już w warhammera, ale to kilka ładnych lat temu(niestety nigdy na forach). Z tego wprost wynika, że grałem w pierwszą edycję tego rpg`a. Nie mniej jednak miałem już okazję, zerknąć okiem na podręcznik do W. 2nd edition . Mimo to moja wiedza jest nikła, jeśli chodzi o mechanikę tej odsłony gry(niestety ). Morze Kłów brzmi ciekawie zerknę na mapę i sprawdzę gdzie to leży. Jeśli chodzi o postać to mam już stworzonego łotrzyka, a konkretnie Thief`a, którego powołałem do życia jakiś rok temu, kiedy z kolegami postanowiliśmy sprawdzić nowy system po latach nie grywania. Na „chęciach” moich kolegów cała sesja się zaczęła i równie szybko skończyła . „Oryginalna” historia tej postaci, o której mowa wyżej, zaginęła z biegiem roku, więc stworze nową(chodź tu od razu się przyznam nie mam zbytniego talentu pisarskiego).

Postać i historię prześlę jutro w godzinach popołudniowych, jeśli napiszesz, że istnieje szansa na to żeby mnie zwerbować.

Pozdrawiam, Arucard

P.S. przesłać na PW, co to znaczy, jak i skąd tego dokonć?
 
box jest offline