Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 21:08   #12
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Bardzo nam przykro Wnerwik, że grasz na wyimaginowanych forach, ale na pewno z wiekiem z tego wyjdziesz. Po prostu zbiegło mi się zamknięcie mojej sesji, w której używałem identycznej rozpiski z umieszczeniem na forum tej tutaj, wobec czego wyraziłem swoje wątpliwości. Miałem do tego takie samo prawo, jak Wnerwik do swojej mało błyskotliwej (a już na pewno wnoszącej cokolwiek w temat) odpowiedzi.

No offence Gettor, i tak średnio chce mi się dochodzić czegoś, co pewnie było stosowane lata temu przez inne osoby, poza tym nie ściemniaj bo na początku Lojalności i w Zmierzchu Diamentowego Smoka nie prowadziłeś tak walk - jakbyś mi wtedy pozwolił na pełną mechanikę to bym te jaszczury rozniósł :P.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline