Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2013, 09:04   #120
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
A więc.

Cytat:
Max odetchnął z ulgą, dostrzegając ostrze, które się zatrzymało. Przez chwilę myślał, że byłby to koniec. Potem pomyślał, że to Solarion go wybawił, jednak szybko przyszło wspomnienie, że jego bóg nie wtrąca się w honorowe pojedynki. Dopiero słowa wojownika wyjaśniły sytuację.
- Dziękuję - powiedział skłaniając głowę - Honor rycerza, nie pozwolił złamać warunków pojedynku. Nie wiem tylko co by było gdybyś doprowadził cios do końca - dokończył z uśmiechem, a jego rany zaczęły się zasklepiać - Solarion zlecił nam misję, a on nie lubi, gdy ktoś zabija mu posłańców. Widać uznał cię za dość prawego, aby nie wtrącać się w pojedynek. Widać taka była jego wola. - kiedy kończył te słowa miał już tylko lekkie rozcieńcza, i stał całkiem prosto. Do uśmiechu dołączyły na koniec radosne ogniki w oczach. - Kiedy nasza misja się skończy, wrócę tu. W zbroi i z mieczem. Wtedy stoczymy godny pojedynek. - ponownie skłonił głowę. - Polecam także unikać wam traktu w najbliższym czasie. Piraci, którzy najraźniej nawiązali współpracę z smokami, zablokowali drogi morskie, a kupcy zbierają najmitów, i to zbiorowo. Za to możecie zarobić jeśli zdobędziecie informacje o tych piratach. Żegnajcie.-
Rzuty na leczenie.


Trochę, źle rzuciłem, bo w euforii pomyślałem, że rzucam k8 i przerzuciłem. Jednak tak, czy tak. 8- 3 za rany =5, co daje sukces. Czyli jedna rana mniej, przestaję krwawić itp.
 
deMaus jest offline