Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2013, 22:08   #24
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
A może po prostu Vess. Fajne posty. Malutki błąd wystrzeliwujecie świetlika jak wracacie. Ale spoko. No i żaden z was nie pociągnął odpowiedzi do wejścia w ciemność prócz dowódcy. Myślałam że zamienicie parę słów z Aniołami Piekieł. Zacznę post od tego. Jak na razie super.

Przepraszam też że nie wstawiłam tabel. Miałam mały nie planowany zjazd rodzinny. Jutro postaram się nadrobić i wstawić tabele.

Jak by ostatni gracz wstawił odpowiedź mogę pociągnąć wątek dalej. Ale nie naciskam go jak i proszę byście też go nie naciskali ma jeszcze dużo czasu.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 15-01-2013 o 22:16.
Nasty jest offline