Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2013, 10:41   #17
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zormar Zobacz post
Zgłaszam się, KP będzie dziś albo jutro.
Mam też małe pytanko. Akcja dzieje się w jakim roku?
Czasy doczesne, możecie uznać że w 2013.

Cytat:
Napisał MrKroffin Zobacz post
Wstępnie się zgłaszam. Myślę, że zagram saperem, no chyba, że ktoś już go wybrał to najwyżej zmienię specjalizację. Póki co mam parę pytań:

1. W postach używamy prawdziwych imion czy operacyjnych? (nie chodzi mi o dialogi, tylko o opisy, np. pan X pobiegł tam.)
2. Co jest stolicą Adżekistanu i ile liczy mieszkańców?
3. Z kim graniczy Adżekistan?
1. Nie, nigdy nie używacie prawdziwych imion, ani nie podajecie prywatnych danych o sobie (tych prawdziwych). Ich zdradzenie może skończyć waszą karierę w jednostce, ale też narażacie wasze prywatne życie i życie waszych rodzin. To wasza personalna, najpilniejsza tajemnica. Nawet między sobą nie używacie prawdziwych danych. Jedynie prezydent i sekretarz obrony USA znają wasze tożsamości.

2. Za czasów ZSRR była to oczywiście Moskwa, potem socjaliści wybrali nowe miasto (Nowomirsk - Nowoświat) i zmienili nazwę na Bolshoygorod (Wielkogród). Barkan Ihuan przywrócił nazwę, która była używana dawno temu przez Adżurów. Obecnie nazwa to Seherorqanlari, ale nie zdziwcie się jak niektórzy mieszkańcy (zwłaszcza starszej daty) nadal będą używać nazw Nowomir, albo nawet wskazywać Moskwę.
Jako że ludność na terenie Adżekistanu jest rozproszona, sama stolica choć duża, to nie jest przeludniona. Zamieszkuje ją ~1,4 miliona mieszkańców.

3. Nie jest to zbyt istotne dla Was, a ja wymigam się od ucinania terytorium jakiemuś państwu (albo państwom) w Azji Środkowej. Niedaleko mają do Afganistanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu i Azerbejdżanu.
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 16-01-2013 o 17:39.
Rebirth jest offline