Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2013, 20:07   #101
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Pfffff!!! Wygodnicka się znalazła! Ja pomysł popieram, tak jak pisałem na gg. Sam się tym zajmować nie będę bo mam już za dużo rzeczy do ogarnięcia żeby wyręczać was w pisaniu plotek za waszą postać :P

Ja osobiście proponuje nie zawierać tych plotek w poście i nie opisywać tego fabularnie, tylko umieszczać co drugiego posta w komentarzach kilka newsów jakie pozostałe postaci mogły zasłyszeć od waszej postaci w Cichym Kąciku przy kuflu piwa. Kto będzie chciał, będzie mógł z tego skorzystać. To nie jest jakoś przymusowe, ale ułatwi wam z pewnością wyłapanie ważniejszych faktów więc polecam się zastanowić nad tym bo może okazać się to naprawdę ciekawe Sam mogę ewentualnie przypominać jak o czymś zapomnicie, ale zajmować się tym nie będę, sorry :P
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline