Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2013, 20:19   #104
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Chodzi bardziej o taki skrót wydarzeń dwu-cztero zdaniowy, składający się z najważniejszych faktów czy osiągnięć o jakich mogą usłyszeć inni na temat waszych postaci i ich zadań.

Sesja choć ma specyficzną budowę, jest całością i wiele rzeczy idzie przegapić co zdołaliśmy ustalić z Plomykiem na gg właśnie dzisiaj, stąd ten pomysł na krótki informator po 1, 2 czy 3 turach. Jak kto woli. To nie jest przymusowe, ale w dużym stopniu wyręczy was ze studiowania postów innych graczy w celu znalezienia wskazówek.

Każdy powinien pisać za siebie, bo to wy musicie zadecydować co jest ważną informacją a co nie :P Jakbym ja miał o tym decydować i wyjaśniać wam to co się już stało w którym momencie, to znalibyście połowę fabuły nic się przy tym nie bawiąc. A tak jak będziecie znali większe fakty, to zawsze łatwiej będzie wam ułożyć z tego całość.

EDIT:

Ja bym to nawet proponował wypisywać od myślników hasłami żeby każdy mógł przeczytać i nawet na gg czy na PW zagadać o więcej szczegółów. Między postami i zadaniami będzie trochę nawiązań i warto by było zeby nie umykały one waszej uwadze, bo szkoda zabawy po prostu oraz mojej pracy wkładanej w zakamuflowanie wszystkich spisków, intryg i innych dupereli które w obecnym etapie gry będziecie pomijać u innych w postach i tyle
 
__________________
...

Ostatnio edytowane przez Lucifer oO : 16-01-2013 o 20:21.
Lucifer oO jest offline