Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2013, 22:54   #26
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
W sumie jeszcze się nie witałem ze współgraczami jak się okazuje. Więc nadrabiam ten brak i witam Wielce Szanownego Mistrza Gry oraz moich konkurentów. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze i długo wspólnie grało.
A propos długo: Fielus, proponuję, żebyś trochę przyśrubował tempo. Jak będziesz czekał na wszystkich graczy, to będzie kolejka trwała pół roku. Śmiało od nas wymagaj, a jak ktoś się ociąga, to znaczy, że jego postać gdzieś dłużej zabawiła, urżnęła się, koń jej okulał czy coś i ma opóźnienie w wyścigu do władzy. I piszę to z pełną świadomością, że w tej kolejce ja pisałem bardzo późno i zasada powinna dotknąć mnie.
Tak czy siak grajmy, bo chcę już zasiąść na tym tronie
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline