Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2013, 11:27   #85
ElaOP
 
ElaOP's Avatar
 
Reputacja: 1 ElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodzeElaOP jest na bardzo dobrej drodze
U mnie na rzucie na zręczność wyszło 7, więc chyba mi się udało
Kostnica
Stojąc pod oknem wychylam się minimalnie tak żeby widzieć cele. Potem wsuwam MP5 i strzelam z full auto w obu.
Trafienia to kolejno
7, 5 i 4 na figurze wyszło 1 więc nie podmieniam :P
Kostnica
Kostnica
Kostnica

Wiem, że za auto należy mi się kara -2 do trafienia, ale jeśli dobrze rozumiem, mojego sokole oko je niweluje, z racji, że się nie ruszam. Poza tym oparcie o krawędź okna też powinno jako tako stabilizować broń.

a dmg kolejno to
8+1(z asa) czyli 9 w jednego
8 i 8 czyli 16 w drugiego

Niestety MP5 to nie szpanerskie miecze świetlne, więc wychodzi tylko jeden kill i szok :P

Cytat:
Willy nawet z przewagą niewidzialności, nie była chętna do otwartej konfrontacji. Po tym co ją spotkało za filarem, wolała nie ryzykować ani przez chwilę. Nie chcąc narazić się na trafienia, wychyliła nad krawędź okna tylko kawałek głowy, tak by dojrzeć przeciwników. Gdy znaleźli się w polu jej wzroku, wsunęła po cichu lufę swojego karabinku MP5, wycelowała swoim celnym okiem, by chwilę po tym wypruć w dwóch pozostałych wrogów salwę amunicji. Obaj nie mieli szans na reakcję gdy zalały ich pociski. Po wszystkim zdawało się, że ostatni padając na ziemię, miał w sobie jeszcze resztki życia. Jones miała zamiar zaraz go ich pozbawić
 

Ostatnio edytowane przez ElaOP : 18-01-2013 o 11:30. Powód: literówki
ElaOP jest offline