Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2013, 00:05   #81
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
No wcięło mnie, wcięło. Ze swojej strony mogę jedynie powiedzieć, że real tak czasami ma i krzyżuje plany po mistrzowsku. Próbuję wszystko jakoś ogarnąć, ale i tak moja obecność na LI jest ostatnimi czasy bardzo sporadyczna.

Myślę obecnie właśnie nad przemodelowaniem sesji w jakiś sposób, może krótsze odpisy i co za tym idzie - krótsze terminy. Highlander, nikt się nie zapisywał na czekanie na posta przez 3 tygodnie / blisko miesiąc, więc rozumiem Cię całkowicie. Chciałbym właśnie teraz dowiedzieć się, kto poczuł się w jakiś sposób zawiedziony / zniesmaczony / znudzony / inne sesją i kto jednak nie ma ochoty grać dalej.

Tak też na chwilę obecną sytuacja ma się tak - przysiadam do pisania, myślę nad reformami i czekam na Wasze ustosunkowanie się do przyszłości sesji.
 
__________________
"Information age is the modern joke."
Aro jest offline