Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2013, 21:47   #22
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam
.
Post jest. Niewiele udało się akcję w nim pociągnąć, ale udało się i to jest najważniejsze. Dziękuję Wam za terminowość, bo wiem, że nie bylo łatwo.

Od teraz wprowadzamy zasadę RYGORU. Co to znaczy?

Terminowość. Posty piszemy do ustalonego terminu. Jeśli wiemy, że nie damy rady - proszę pisać to w komentarzach z wyprzedzeniem, bym mógł ustalić to w planach.

Pierwszy brak posta - żółta kartka.
Druga wpadka - zmuszony będę pożegnać bohatera z sesji.

Wiem, że to paskudna zasada, ale też uważam, że jesteście ekipą, która spokojnie się do niej zastosuje. I zresztą jestem wyrozumiały i wiem, ze sesja nie może przesłaniać obowiązków zawodowych, rodzinnych, życiowych i innych. Więc, jakby co - pisać w komentarzach niedsypozycyjność i temat czysty.

Co w kolejnych postach?

Ravanesh, Szarlej i Sileana - my musimy po jednym wpisie minimum na GG docku dziennie zrobić i dograć akcje - trzy dni powinny starczyć, jak się zepniemy. Potem spokojnie możecie siadać nad postami. Szarleju - Twoja postać jest osłabiona. Pamiętaj o tym. Dość znacznie.


Harard - U Ciebie mam trudna sytuację, bo w zasadzie nie potrafię Ci napisać nic innego na temat akt, co już innym we wcześniejszych postach

Efcia - Twoja bohaterka potrzebuje odpoczynku, jest rozbita, wyziębiona, chce jej się pić i jeść. W zasadzie najchętniej zawlokłaby się do jakiejś Siostrzyczki lub Ojczulka lub po prostu do domu - aby odespać.

Efica - Harard - nie narzucam takiego obrotu sprawy, ale jakby Druidka poszła do pokoju to spotka tam Egzorcystę i będziecie mogli sobie pogadać czy co tam

Nie przewiduję w MRze jakiś niespodziewanych sytuacji teraz, poza Waszymi działaniami na zasadzie akcja - reakcja

U Was jest po 19.00.

Czas na posty macie do kolejnego poniedziałku (7 dni) czyli do 28 stycznia 2012 r do godziny 20.30.
 
Armiel jest offline