Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 00:29   #5
Leonidas
 
Leonidas's Avatar
 
Reputacja: 1 Leonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znanyLeonidas wkrótce będzie znany
Zgłaszam się do sesji. Karta będzie pewnie pod koniec tygodnia. Przyznam, że trochę zaskoczył mnie ten "low tech" ale wyzwanie to wyzwanie.
Pinhead - mógłbym Cię prosić o ogólne nakreślenie naszego "szefa" Garrego? Interesuje najbardziej jego charakter oraz stosunek do ludzi w bandzie (np jakim typem osób gardzi (jeśli dotyczy), poziom agresji, jakieś zasady moralne/etyczne itp) ogólnie to jakim jest człowiekiem.
Przewidujesz też jakoś rozwój postaci? (czy jakieś "cyber-oczy" i smartowany karabin pod koniec kampanii to max na co możemy liczyć) :>? (jeśli wymaga to zdradzenia jakoś losów przygody to mogę się obejść bez tej informacji)
A z kasą to faktycznie bieda, starczy ledwie na świetlny tatuaż :P <żal mode off>

Edit
zapomniałbym - tworzę solosa, pierwotnie myślałem o byłym wojskowym ale do tej sesji muszę to jeszcze przemyśleć.
 
Leonidas jest offline