Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 11:14   #7
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Nie wspomniałem o tym wcześniej, bo jakoś mi umknęło w natłoku informacji.
Chatę i samochód (szczegóły będą w pierwszym poście) macie ode mnie w gratisie.
Poznajcie moje dobre serce.

O to mi się podoba. Tylko z tego co rozumiem z opisu jesteśmy takimi biedakami , że wszystko mamy wspólne? Raczej nie będzie posiadał neuro-złącza co nie? Bo sobie wykupiłem

***

Pinhead jako wielki fan Akiry musiałem zrobić z niego motocyklistę. Można przyjąć , że po długiej podróży po US of A jednoślad się zepsuł i potrzebuje, nie wiem powiedzmy 350 eb na naprawę? Maszyna , którą można ostro mknąć po krawędzi

***

Jak widzisz moją możliwość korzystania z nomadzkiej sfory w trakcie gry? Traktujesz umiejętności roli poważnie? Te skille to naprawdę spory atut wyróżniający każdą z klas.

***

Do diabła jak zawsze się robi drużyna totalnych zabijaków! Fixer lub netrunner by się przydał

***

@Leonidas Były wojskowy też może być. W takim dekadenckim zdegenerowanym świecie każdy może spaść na dno.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 21-01-2013 o 11:17.
Pinn jest offline