Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 11:51   #122
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Pieprzona pod-istota. Zastanawiał się, czy ktoś mu już dał w mordę i czy replikant potrafił oddać. Czy miał w sobie odrobinę instynktu samozachowawczego?
- Zdążyłem to zauważyć, replikancie - wycedził przez zęby - I o to chodzi. Masz uszy, oczy, usta. To wystarczy by słyszeć, widzieć i powiedzieć. Chyba, że są ci już niepotrzebne... - delikatnym ruchem dłoni wcisnął małą, pustą przestrzeń na nadgarstku, a z końcówek dłoni wystrzeliły krótkie, lecz ostre jak brzytwa pazury ceramiczne, którymi momentalnie przesunął po ladzie, tak by replikant widział, słyszał i mógł powiedzieć - ... i zanim zrobisz coś głupiego, wiedz że jestem bardzo szybki... - uśmiechnął się złośliwie - Bądź tak miły i spełnij moją prośbę, a nic się nie stanie...
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline