Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 11:53   #11
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Umiejętności roli to po prsotu skill klasowy.

U nomada jest to Status Rodzinny. Dałem w to aż 7 pkt. (najbardziej rozwinięta umiejętność u BG).

Z podręcznika:

''Przy poziomie +7 lub +8 możesz podejmować ważne dla sfory decyzje , dowodząc jego żołnierzami''.

Jednym słowem wyobrażam sobie, że potrzebuje parę cyngli z nomadzkiej rodziny , to moi starzy kompani pójdą ze mną w bój.
W podręczniku jest wszystko opisane. Tyczy się to również zasobów. W pewien sposób jest to umiejętność roli podobna do businessmana tylko biały kołnierzyk korzysta z potęgi swojej korporacji zamiast swoich sprawdzonych ziomków. W historii również opisałem jak część klanu przyjechała do LA w poszukiwaniu lepszego życia.
Tak więc STATUS RODZINNY to coś innego od medyka w ze znajomości w poprzednich sesjach lub pojedynczego handlarza bronią. To cała banda bliskich ci ludzi gotowych na poświęcenia (do pewnego stopnia bo to w końcu mroczny CP2020).


Wszystko jest na stronie 47 w podręczniku głównym (u mnie na skanie to 51 str.).
Dział : Działanie.
 
Pinn jest offline