Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 12:48   #12
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam takie pytanie, czy dało by się z początku zagrać postacią z po za paczki ? Bo mam taki fajny koncept na małolata ze szkoły albo klasy tego dzieciaka. Mieszkałby w slumsach i byłby na dobrej drodze do zdegenerowania . Mógłby pomóc w osaczeniu tamtego chinola za parę fajek i jednego browca

Po prostu ostanie dwie postaci jakie zrobiłem to właśnie takie klasyczne mendy i chciałbym spróbować czegoś nowego. Nie byłby to żaden zbyt denerwujący smark bo wiadomo że trzeba w takim świecie szybciej dorastać ale zdaje mi się że byłby to świetny pomysł. Kusi mnie szczególnie fajny wstęp i brak mechaniki i GDocka

Po prostu fotos łebka przypomniał mi o tej fotce i historii jaką sobie do niej ułożyłem
Brilchan's deviantART Favourites

Moja postać to byłaby ta po prawej zrozumiem jeżeli nie da rady to spróbuje zrobić klasyczną postać. Mechanicznie to byłoby pewnie coś związanego z siecią bo podoba mi się koncept z drugim poziomem dostępu. Jak nie wyjdzie z dzieciakiem to zrobię zabijakę od walki wręcz
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-01-2013 o 12:56.
Brilchan jest offline