Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 20:08   #2
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
To może ja zacznę. Się najpierw przywitam: cześć.

Dobra, to skoro pierwsze lody przełamane:
Ja jestem raczej za bardziej realistycznymi avkami. A jeśli nawet nie przejdzie to, to zdecydowanie jestem za jednolitymi - czyli wszyscy albo rysowane, albo zdjęcia. Ja jeszcze nie wybrałem żadnego, nawet celowo nie opisałem przez to postaci zbyt dokładnie, więc decyzja dla mnie może istotniejsza niż dla pozostałych.

W kwestii nazw jest mi to obojętne, świat znam słabiutko, będę się wzorował na innych.

A co do fellowship... fajnie by było zobaczyć jakiś wstęp do tego, może kilka słów o każdej postaci? Bo tak z zupełnie niczego to nie tak łatwo zacząć dla kogoś, kto wolałby najpierw być w kilku krokach postawiony w jakiejś konkretnej sytuacji, aby wiedzieć, jakie one są typowe dla tego świata. I gdzie właściwie mój Beorning mógł spotkać takie indywiduum jak elfka (że w opisanym Ezgaroth to rozumiem, ale gdy nie czuję się pewnie w danym klimacie to na początku wolę, jak ktoś inny zaczyna).
 
Sekal jest offline