Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 20:32   #3
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sekal Zobacz post

A co do fellowship... fajnie by było zobaczyć jakiś wstęp do tego, może kilka słów o każdej postaci? Bo tak z zupełnie niczego to nie tak łatwo zacząć dla kogoś, kto wolałby najpierw być w kilku krokach postawiony w jakiejś konkretnej sytuacji, aby wiedzieć, jakie one są typowe dla tego świata. I gdzie właściwie mój Beorning mógł spotkać takie indywiduum jak elfka (że w opisanym Ezgaroth to rozumiem, ale gdy nie czuję się pewnie w danym klimacie to na początku wolę, jak ktoś inny zaczyna).
No właśnie o to mi chodzi. Napiszcie o sobie, opiszcie choćby jak mi w KP cenzurując to czego nie wiedzą BG, co jest tylko do info MG i tyle. Możecie poczekać z tym do czasu aż wyjaśni się sprawa Avatarów. Wtedy każdy wrzuci w jednym poście zaprezentowaną postać. Nie zapominajcie, że możemy to zrobić w sesji tylko z doświadczenia wiem, że najfajniej od razu przeskoczyć do wiru przygody. Docierać się będziecie i tak w czasie gry. A tutaj to tylko takie ogólne zapoznanie i ustalenia. Dam Wam więcej informacji fabularnych do tego tutaj tylko nie chcę prowadzić kilku spraw równocześnie. Najpierw awatary i nazwy.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline