Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 22:55   #6
Hellian
 
Hellian's Avatar
 
Reputacja: 1 Hellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwu
Witam i pozdrawiam wszystkich.

Oddaję głos za awatarami filmowymi. Wprowadzają pewien realizm, no i nie da się ukryć, że znalazłam dla Fanny idealny.

I głos nazewnictwem polskim. Tu http://downloadlord.dl.interia.pl/do...apa_ennod2.jpg jest bardzo ładna mapa Śródziemia chyba by załatwiała sprawę nazw geograficznych. No przynajmniej mi wydaje się świetna, ale zaznaczam, że nie jestem ekspertem od tolkienowskiego świata.

W sprawie elementów obrazkowych w sesji z całego serca popieram Baltazara. Zbyt purytańskie wydaje mi się wprowadzanie ich jednorodności. Ale rzecz jasna dostosuję się do prawie każdej estetyki.

Z wprowadzeniem drużyny na razie wszyscy zgodnie i ochoczo zwalają większość roboty na MG. No i ja też.
 
__________________
"Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę." Dzienniki wiktoriańskie
Hellian jest offline