Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2013, 22:59   #7
Kata
 
Kata's Avatar
 
Reputacja: 1 Kata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputacjęKata ma wspaniałą reputację
Hej! Teraz będzie kilka słów od Kati

1. Avatary i Grafiki: Mi w sumie sam pomysł ujednolicania grafik aż tak bardzo się nie podoba. To trochę skomplikowane. Pomysł jest fajny ale, jest kilka ale do których zaraz przejdę. Mimo wszystko ja osobiście wolę bardziej filmową grafikę gdyż można wykorzystać multum zdjęć naszego pięknego świata, któremu nigdy nie dorówna sztuka stworzona przez człowieka. Problemy zaczynają się w sytuacji gdy ktoś chce umieścić obrazek z elfem czy krasnoludem bo przecież istoty takie nie występują i nie ma dostępu do takich zdjęć. Oczywiście kilka się znajdzie, choćby z władcy pierścieni, ale nie będzie ich dość wiele. Niektórzy artyści potrafią rysować takie postaci bardzo przekonująco, tak że do zdjęcia nie brakuje im wiele. Być może będzie trzeba ich użyć. Sądzę że potrzebujemy w tej kwestii trochę kompromisu. Uważam że powinniśmy uniknąć mangowej twórczości, a co do reszty? Nie mam zdania, bo uważam że bardzo ładny szkic ołówkiem może być równie dobrym dodatkiem do posta co nie jedno zdjęcie. Ah, jeszcze sprawa mojego avka. Ja już stworzyłam postać w oparciu o grafikę którą wybrałam i ciężko byłoby mi znaleźć inną która oddałaby tą samą wizję, choć sądzę że akurat ta nie powinna wam przeszkadzać.

2. Nazewnictwo: Tutaj zgodzę się dokładnie z Marrtem, nie lubię angielszczyzny w nazwach gdy można użyć naszego języka.

3. Drużyna: A czemu nie? Mi podoba się pomysł wprowadzenia przygotowanego przez MG, jako że z doświadczenia wiem że takie zapoznawanie się na własną rękę słabo wychodzi.

Ps. Sekal akurat tak się składa że moją elfkę mogłeś poznać, gdyż nie siedziała ukryta w lesie pod kamieniem Wybrałam sobie dość.. trudny koncept.

Hellian, dziękuję ta mapka jest super. Ja także nie jestem jakaś super obeznana i mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić zamiast narzucać sobie za dużo ograniczeń niż udźwigniemy.

Baltazar przecież nie widziałeś jeszcze nawet mojego avka!


 
__________________
In the misty morning, on the edge of time
We've lost the rising sun

Ostatnio edytowane przez Kata : 17-02-2013 o 13:31.
Kata jest offline