Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 11:13   #21
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinhead Zobacz post
Po kolei odpowiadając na zadane pytania.

Pinn grałeś u mnie i wiesz, jak takie rzeczy wyglądają w moich sesjach. Taka umiejętność jasno wyznacza jasno status postaci i jej umiejętności. Wiesz jednak, że to co mechaniczne to jedno, a to co zamierzasz zrobić postacią to drugie. Wszystko zależy, więc od okoliczności i kontekstu. Cyferka w danym miejscu pomaga ustalić poziom trudności danej sprawy i jest wyznacznikiem, czy dana sprawa to dla Twojej postać coś zwykłego i bezproblemowego, czy wręcz przeciwnie.
Wiesz też, że zawsze promuje dobre pomysły graczy i w takich przypadkach często mechanika schodzi na plan dalszy.
Ok. Chciałem się tylko upewnić jak wygląda to tak przy nietypowej umiejętności. Spokojnie rozwinę to w sesji.

***

Widzę , że wszyscy robią postacie walczące. Myślę nawet , żeby przemodelować się z nomada na fixera, ale mechanika by mnie zmęczyła. Powiem tak (w lekkiej przenośni): Nawet jeśli wszyscy będziemy bandą zabijaków nie oznacza to , że każde drzwi rozwalimy kopniakiem a w najbliższy nieprzyjemny łeb pójdzie kulka.

Pamiętam jak w ostatniej sesji Pinheada musiałem jako Solo w towarzystwie drugiego Solo wyciągnąć informacje od jakiegoś azjaty sporego dealera. Zastreszenie ołowiem skończyło się szybą pancerną oraz ucieczką faceta, a mój skok z dachu na odlatującą AV`kę w celu jej przechwycenia- upadkiem z kilku pięter czego konsekwencją były rozległe połamania
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 22-01-2013 o 12:10.
Pinn jest offline