Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2013, 23:23   #15
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
-----------------------------------------------------------------

- gdzie uciekasz świnio, kwicz, kwicz- wtedy Tes zauważyła że pucek chyba nie za bardzo się bawił lub dobrze to ukrywał.

- Pani wybacz - zajęczał - Wiem, że powinienem się bardziej starać ale.. to wszystko wina sprzętu. Stanąłem na głowie, by was odnaleźć i uratować. Wybacz pani. Wiem, że zgrzeszyłem, ale daruj mi błagam. Od teraz będę się lepiej starał. Chodźcie za mną. Wszystko już gotowe na wasze przybycie.- wypowiedział się pucek.

W pewnej chwili stało się to nie smaczne. Ale chcąc zachować twarz Tes powiedziała -no to prowadź do swojego chlewika.- i na zachętę przy-zol-iła mu z pseudo pejcza, trafiając w jego tłusty zad. Dodając - ja cię nauczę, posłuszeństwa.-


-----------------------------------------------------------------
 
Nasty jest offline