Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2013, 03:47   #18
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Kelly dzięki za entertainment

Hellian widziałem w 48 3D ale muszę jeszcze obejrzeć w zwykłym formacie, bo miałem trochę dziwne odczucia do tej technologii i nie wiem czy dobrze zrobiłem, że akurat Hobbita w niej jako pierwszy film obejrzałem. Chyba trzeba się do tej wyrazistości przyzwyczaić, przynajmniej ja.

Kaitlin nikt nic przeciwko nie ma, więc avek Twój zostaje takim jaki jest już w panelu sesji.

Jak zajrzycie do generatora postaci, to po wejściu w "online charakter server" i załadowaniu "all characters" na liście już są Wasi BG. Tylko ja mogę je edytować aby się zapisywało w Waszym Fellowship. Jesteście jako "Pierwsze Bractwo" żeby było łatwiej Wam szukać (polskie wyrazy od razu rzucają się w oczy )

W panelu sesji karty nie będzie chyba, że chcecie sobie sami tam rozpisać coś z Waszej karty aby było wygodnie i pod ręką.

W tym poście http://lastinn.info/407436-post15.html ([Komentarze] Bractwo Krasnoludzkiej Drogi) jest trochę informacji, które mogą się i Wam przydać.

Post dla Was pisze się na raty. Do końca tygodnia powinien się pojawić, lub szybciej.

Bym zapomniał. Fanny Kronikarka jest dzięki swej "Virtue - Birthright" nie "prosperująca" lecz "bogata". Naniosłem zmianę.
Każdy, kto ma z kolei np. "Reward", która modyfikuje broń, to trzeba tę broń wybrać i sugerowane jest aby nadać orężu "przydomek". Przedmioty też się rozwijają i wtedy są unikalne. Czyli np. "Miecz zagłady", "Brzeszczot", "Żmija", "Pieszczoch" etc.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 24-01-2013 o 04:09.
Campo Viejo jest offline