Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2013, 12:50   #32
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Wiesz co, pododawałem sobie po prostu wszystkie staty, żeby to sprawdzić, i wyszło tak:
Johann 255
William 266
Skalfrag 280
Nizioł 283
No więc różnica między biednym Johannem a nieludziami wymyślona nie jest (między ludźmi też, ale w granicach farta). Nie wiedziałem że ludzie mają tak przerąbane w WH.

Zdaję sobie sprawę, że tak wysoka ogłada nie jest klasycznym atrybutem wojownika, ale znudziły mi się już postacie które pary z gęby nie mogą w rozmowach puścić. Akceptuję koszta takiej modyfikacji, zresztą całkiem możliwe że nie będę się rozwijał w tym kierunku (dam tej postaci trochę "pożyć", jeśli nam się przygoda za szybko nie skończy).
Edit: zresztą dzięki temu tą jedną rzecz robię najlepiej w drużynie - plotkuję (no, wykupienie podwójnego plotkowania też pomaga)
 
__________________
Cogito ergo argh...!

Ostatnio edytowane przez Someirhle : 26-01-2013 o 12:54.
Someirhle jest offline