Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2013, 15:18   #902
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Svergrim Kearn Valriksson Zobacz post
Mój zamysł taki był właśnie, by dla obu firm pracować. Dlatego chciałem by decyzji od razu nie podejmować, tylko spotkać się przy kufelku i zobaczyć jak te 'roboty' ze sobą w parze idą. Jak jeden chce do lasu na wyrąb, a drugi na łowy, to czemu nie zrobić obu zadań? Pytanie tylko czy to ten sam las i kierunek? Plus, nie wiązać się kontraktem z żadnym pracodawcą na stałe, to i by pretensji nie mieli że u drugiego robimy, hehe.

Co do Felixa...to niech może do Unterów pójdzie, ze Svenem. Niechaj Sven ( AJT ) zada podstawowy zestaw pytań, a decyzję damy po obiedzie, jak się z resztą drużyny naradzą, znaczy Felix i Sven. W czasie pobytu u Unterów Felix może za obstawę robić i rozglądać się tylko co by tu zwinąć To tylko taka moja luźna sugestia.
Tak jak pisałem, możecie zadać tu pytania i to będą jak pytania Svena (który poszedł z Felxem). Mi to obojętne.

Co do tych, które tu padły to:
* To nie ten sam kierunek, to są dwa różne miejsca.
* Unter powie, że wyparawa będzie tak za 2-3 dni, jak zberze też ludzi wszystkich. Czyli termin też się nie pokrywa.
* Kotrakt będzie na jedno zadanie. Tak za 15-20zk na głowę.
 
AJT jest offline