Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 09:36   #19
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Posty już są. Wasz termin to koniec następnej niedzieli.



Nie cierpię wprowadzeń i nie gniewajcie się jak kogoś podprowadziłem za bardzo. :P

Pierwszy post był storrytellingiem. Drugi już tylko częściowo. Od wypłynięcia na jezioro w ruch poszła mechanika TORa. Jestem bardzo z niej zadowolony Niektóry mieli zaliczone pierwsze niebezpieczeństwo podczas podróży z ukrytym twistem! Najbardziej cieszy mnie pierwsze „Oka Saurona”, które zostało puszczone na kości przeznaczenia do BG Hellian

W ciągu dnia wrzucę Wam kilka map do panelu sesji, które przydadzą się podczas gry.

Może fajnie by było, gdybyście sami wymyślili sobie własną nazwę dla Bractwa a więc i sesji? Zamiast roboczego "First" wrzuciłem z Esgaroth. Jak Wam się ono nie podoba, to czekajmy, może wykuje się z fabuły inne i sobie zmienicie

Na pewno o czymś zapomniałem.

W razie pytań proszę śmiało zadawać. Wasze deklaracje przyjmuję na PW lub w tym temacie. Dialogi, jak chcecie takowe prowadzić między sobą i nie tylko w postaci napisanych postów, to przeprowadzajcie gdzie chcecie, ale umawiamy się, że google docs rezerwujemy tylko na wyjątkowe, ważne sceny zbiorowe dialogów lub bardzo trudne sceny walki (musi być zgoda wtedy większości) i tylko gdy nie będzie można się bez tego inaczej obejść.



Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline