Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 17:04   #10
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Zgadzam się co do galerii, jednak nie mam doświadczenia we wrzucaniu na takowe forum większej galerii. Zależało by mi żeby chociaż część z nich się pojawiała, bo jednak człowiek chętniej ogląda na miejscu i nie raz nie chce mu się otwierać kolejnych linków żeby zobaczyć obrazek. Poszukam jednak czy nie dało by się tego jakoś lepiej zebrać.

Jeśli chodzi o WoDa to niestety nie jestem w tym systemie specem, jednak wierze na słowo Mnie i tak cieszy, że jest opcja zagrania i w tych realiach mogąc przynajmniej po części trzymać się pierwowzoru. Nie widziałem też innej wersji konwersji, więc najwidoczniej, całkiem nieźle sprawdza się w praniu ale to już indywidualnej ocenie pozostawiam.

Co do karta, to powiem bez bicia, że nie korzystam z takiego urozmaicenia, jednak byłem pewien, że po prostu się je wtasowuje i komu się trafi temu się trafi Nie dziwie się w takim razie, że jest ich tak mało skoro losuje się jedną na sesję. Sądzę jednak, że tak czy siak potrafią urozmaicić sesję o fajny element. Tak czy siak dzięki za informację Yzurmir no i za sam fakt, że się wypowiedziałeś im więcej rozmów w temacie tym lepiej

ps wrzuciłem część obrazów do albumu Także trochę zmniejszyłem ilość łądujących się obrazków. Na przyszłość wkleję 1 max 2 a resztę do konkretnego albumu.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 27-01-2013 o 18:02.
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem