Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 20:13   #24
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Spanikowany Nyio cofnął się najdalej jak mógł nie wypuszczając karabinu z rąk. Nieposłuszna część jego myśli gratulowała sobie wyboru bagnetu, cała reszta była albo sparaliżowana ze strachu przed zielonymi, albo ze strachu na myśl o tym, ile bałaganu narobił niecelny wystrzał. W każdym razie przeciwnik był przerażająco blisko... Skup się, skup się! Trzeba coś zrobić!
Nie zdoła wyciągnąć swojego noża w takich warunkach, a przynajmniej prawdopodobnie nie zdoła. Niby ludzie są w stresujących warunkach zdolni do bardziej efektywnego działania, ale to równie dobrze mogła być miejska legenda. Nadeszła pora na umiejętności charakterystyczne raczej tylko dla Żołnierza Zenitu.
Kos skupił się i spróbował umysłem wyrwać nóż z rąk zielonego i cisnąć go przeciwnikowi w twarz. Nie miał złudzeń, wiedział, że nie jest w stanie samą telekinezą odepchnąć wroga. Siłą...też raczej nie. Zawołałby o pomoc, ale głos uwiązł mu w gardle. Może ktoś się zorientuje, że on ma tu kłopoty?
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline